Jūs mums rūpite

Klinika išsiskiria holistiniu požiūriu į pacientą. Mes gydome ne tik pavienius dantis. Mes siekiame ilgalaikės visapusiškos Jūsų burnos ertmės sveikatos. Nepriekaištinga gydymo kokybė ir nuoširdus rūpestis kiekvienu – svarbiausi mūsų kasdienio darbo prioritetai.

Dantų gydymas miegant

Jūs atidėliojate dantų gydymą, nes bijote skausmo? Jus erzina grąžtų skleidžiamas garsas? O gal baiminatės užspringti procedūros metu? Siūlome Jums gydymą taikant gilią intraveninę sedaciją – saugų, medikamentais sukeltą samonės slopinimą, primenantį miego būseną.

3D kino teatras kėdėje

Ilgos, varginančios procedūros jau praeityje. Atsipalaiduoti padės „Cinemizer® OLED“ virtualios realybės akiniai. Mėgaukitės filmais ir koncertais su nepriekaištinga vaizdo kokybe ir puikiu stereo garsu tiesiog odontologo kėdėje. Derinkite dantų gydymą su malonumu! 

Dantų gydymas be gręžimo

Manoma, kad net 70% žmonių bijo dantų gręžimo. Dabar yra ir kitas būdas! Vokietijos kompanijos „Icon“ sukurta sistema leidžia pradinių stadijų dantų ėduonį gydyti be gręžimo. Procedūra neskausminga, todėl vietinės nejautros dažniausiai nereikia.

Gydymas išsimokėtinai

Gaukite klinikos paslaugas išsimokėtinai be jokio pabrangimo! Pasirašę sutartį 12 mėn. laikotarpiui, už paslaugas sumokėsite tik tiek, kiek kainuoja gydymas (be palūkanų). Pacientų mokumą tinkriname klinikoje, pateikus asmens tapatybės dokumentą. Daugiau informacijos suteikiame atvykus.

Protezavimo kompensavimas

Klinika bendradarbiauja su Teritorinėmis ligonių kasomis. Kviečiame gydytis pacientus, turinčius teisę į kompensaciją už dantų protezavimą. Jei faktinės išlaidos viršija nustatytą kompensuojamą sumą, likusią dalį asmuo susimoka pats. Daugiau informacijos suteikiame atvykus.