Odontologijos klinikos kokybės politika

dantu implantaiKad ir kas Jūs esate ir iš kur, Jūs turite teisę į saugų ir kokybišką odontologinį gydymą. Atsižvelgdami į tarptautinius reikalavimus odontologiniam gydymui, mes nuolat stengiamės užtikrinti geriausią įmanomą paslaugų kokybę.
Patikima Jūsų gydymo sėkmė yra odontologijos klinikos Pro-implant prioritetas.

Odontologijos klinikos Pro-implant paslaugų kokybę padeda užtikrinti:

Žinios ir patirtis

  • Odontologijos klinikos Pro-implant vadovas, gydytojas Darius Počebutas yra vienas pirmųjų Lietuvos odontologų, sėkmingai baigusių Frankfurto J. W. Goethe‘s universiteto podiplomines implantologijos studijas Vokietijoje. 2011 m. jam įteiktas programos baigimo sertifikatas.
  • D. Počebutas pirmasis Lietuvoje pradėjo taikyti Kaulinio žiedo augmentaciją (Bone ring technique) - inovatyvų kaulo priauginimo būdą.
  • Nuo 2000 m. D. Počebutas atliko daugiau nei 1000 implantacijos operacijų su ANKYLOS® sistemos dantų implantais.
  • Savo žiniomis ir sukaupta patirtimi D. Počebutas dalinasi su kolegoms Tarptautinio implantacijos instituto Pro-implant (Vokietija) organizuojamuose kursuose: „Clinical courses with live-surgery and hands-on" (Frankfurtas, Vokietija); „Hands-on-Human-Cadaver-Course" (Viena, Austrija).
  • Kelis kartus metuose į odontologijos kliniką Pro-implant atvyksta vizituojantis dantų implantacijos specialistas iš Vokietijos Dr. Benhard Giesenhagen. Plačiai žinomas ir pripažintas Europoje burnos chirurgas atvyksta į Kauną ypač sudėtingų implantacijos operacijų planavimui ir atlikimui.

Dantų implantacija Dr. B. Giesenhagen yra Kaulinio žiedo augmentacijos (Bone ring technique) metodo autorius. Jis jau yra atlikęs per 1000 Kaulinio žiedo augmentacijų su ANKYLOS® . Ilgalaikis pacientų stebėjimas liudija, kad operacijų sėkmės rodiklis yra daugiau kaip 98%.
D. Počebuto ir Dr. B. Giesenhagen iniciatyva 2009 m. Kaune įkurtas Pabaltijo šalių implantologijos klubas. Klubo tikslas supažindinti Pabaltijo medikus su inovacijomis implantacijų srityje, organizuoti klinikinius kursus, kurių metu atliekamos parodomosios operacijos.

Komandinis darbas

Glaudus gydytojo implantologo, anesteziologo ir gydytojo asistenčių bendradarbiavimas leidžia greitai, saugiai ir kokybškai spręsti problemas. Pro-implant klinikos komandos sugebėjimas bendrauti tarpusavyje be žodžių procedūros metu, rodo didžiulį pasitikėjimą tarp kolegų.

Partneriai ir tiekėjai

Odontologijos klinika Pro-implant bendradarbiauja tik su partneriais, kurių produktai ir medžiagos pagrįsti saugumu, veiksmingumu, patikimu rezultatu, patvirtinti klinikiniais tyrimais ir dokumentuotais atvejais.

Svarbiausi tiekėjai:

  • DENTSPLY Friadent - ANKYLOS® implantų sistemos gamintojas, Vokietija
  • Geistlich Biomaterials - kaulo pakaitalų (augmentatų) gamintojas, Šveicarija
  • Botiss - kaulo pakaitalų gamintojas, Vokietija

Techninė bazė

Odontologijos klinikoje Pro-implant įdiegta moderni medicininė įranga, kuri suteikia daugiau galimybių kokybiškai diagnozuoti ir gydyti pacientus.