Odontologijos klinikos partneriai

Odontologijos klinika Pro-implantPro-implant yra Tarptautinio implantacijos instituto Pro-implant (Vokietija) partneris. Instituto vadovas - Dr. Bernhard Giesenhagen yra vizituojantis odontologijos klinikos Pro-implant burnos chirurgas.Holger AbendrothOdontologijos klinika Pro-implant bendradarbiauja su dantų techniku Holger Abendroth (Vokietija). Dantų techniko laboratorijos gaminiai padeda pasiekti ypatingą dantų protezavimo estetiką ir funkciją.

 

Viešbutis KaunasOdontologijos klinika Pro-implant bendradarbiauja su viešbučiu „Kaunas“. 
Viešbutis „Kaunas“ - 4 plius žvaigždučių viešbutis, daugelio klientų vetinamas kaip itin aukštas apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas teikiantis, geriausius pusryčius siūlantis, verslo klasės viešbutis, vienintelis Kaune -  esantis miesto širdyje, Laisvės alėjoje. Kiekvienam svečiui pagal poreikius siūlomi skirtingų kategorijų kambariai, kurių atnaujinimas vykdomas ir  2015 metais. Daugelis kambarių yra su vaizdu į Laivės alėja, todėl svečiai galės grožėtis miesto peizažu  iš aukštai.

Norintys skaniai papietauti ar ramiai pavakarieniauti tai gali padaryti  vieninteliame ir unikaliame samanės restorane – „55O , esančiame viešbutyje „Kaunas“. Šiame restorane yra siūlomi ne tik europietiškos virtuvės maisto šedevrai, tačiau ir neapsakomo skonio tradiciniai lietuviški patiekalai bei tradicinis samanės gėrimas.
Sužinokite daugiau apie viešbutį „Kaunas“.

 

Draudimo bendrovė Compensa Life Vienna Insurance Group SEOdontologijos klinika Pro-implant bendradarbiauja su draudimo bendrove Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialu. Klinikoje gydomi pacientai apsidraudę savanorišku sveikatos draudimu.
Sužinokite daugiau apie dantų gydymą apsidraudusiems.

 

General Financing MEDlizingasOdontologijos klinikoje Pro-implant galite gauti odontologijos paslaugas išsimokėtinai pasinaudoję „General Financing“ MEDlizingu. MEDlizingas – tai finansinė paslauga, leidžianti gauti mokamas medicinines paslaugas greičiau, apmokant už jas dalimis.
Sužinokite daugiau apie MEdlizingo paslaugas.