Visi dantys ant 4 implantų

Klinikoje atliekama dantų atkūrimo paslauga – visi dantys ant keturių implantų. Šis dantų implantavimo ir protezavimo būdas taikomas bedančiams pacientams. Taip pat tiems, kurių dantys yra nepagydomi dėl didelių defektų arba pažengusios parodontozės, kuomet tik laiko klausimas, kada dantys iškris savaime arba bus pašalinti.

 

 

Procedūros esmė – į bedantį žandikaulį įsriegiami mažiausiai 4 (daugiausiai 6) dantų implantai. Specialaus lituoklio pagalba, vos įsriegti implantai yra sujungiami tarpusavyje metalo jungtimi. Tai leidžia užtikrinti pirminį implantų stabilumą. 

Sujungus implantus, ant jų nedelsiant yra fiksuojamas iš anksto pagamintas neišimamas dantų protezas. Tai ilgalaikis laikinas protezas. Jis yra estetiškas ir pakankamai tvirtas, todėl tinkamai prižiūrimas tarnauja keletą metų.

Implantams prigijus kaule, po 6 mėn. yra rekomenduojama pakeisti laikiną protezą nuolatiniu. Tačiau dėl aukštos laikino protezo kokybės ir ilgalaikiškumo, pacientas neprivalo skubėti to daryti.
Vėliau, pakeitus protezą į nuolatinį, jo keisti į kitą nebereikia. Norint, kad protezas tarnautų kuo ilgiau, svarbu reguliariai lankytis pas odontologą (kartą metuose), kad būtų galima sekti, kaip funkscionuoja tiek implantai, tiek ir pats protezas. Reikalui esant, protezas koreguojamas.
 

Visi ant 4 implantų gydymo eiga

1. Vizitas į kliniką 

Konsultacijos metu atliekama diagnostika, įvertinamas žandikaulio kaulo aukštis ir storis, sudaromas gydymo planas. Tiklsus implantų skaičius priklauso nuo klinikinės situacijos. Įprastai pakanka 4 implantų, kad suteikti stabilią atramą neišimamam protezui. Nuimami atspaudai, pagal kuriuos dantų technikų laboratorija gamina ilgalaikį laikiną protezą.

2. Vizitas į kliniką

Kai protezas paruoštas, yra atliekama dantų implantacija ir protezavimas. Tais atvejais, jei paciento burnoje yra nepagydomų dantų, jie pašalinami prieš pat implantaciją. 
Rekomenduojama kiekvienam žandikauliui procedūrą atlikti atskirai, su kelių savaičių pertrauka, kad iki minumumo sumažinti diskomfortą pacientui.

3 Vizitas į kliniką

Implantams prigijus kaule (po 6 mėn.), arba po keleto metų, priklausomai nuo laikino protezo būklės, yra atliekamas protezavimas iš anksto pagamintu nuolatiniu dantų protezu. 
Reguliarūs profilaktiniai vizitai pas odontologą užtikrina gydymo ilgalaikiškumą.

Pakeiskite savo nepatogų išimamą dantų protezą naujais patogiais nuolatiniais dantimis. Registrukitės konsultacijai.