E-komercijos modelio diegimas klinikoje Pro-implant

Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė

UAB ,,Pro-implant“ nuo 1995 m. veikianti dantų implantacijos ir bendrosios odontologijos klinika Kaune. Klinika pacientams siūlo: vokiškus gydymo standartus ir technologijas, medicinos inovacijas, pacientų saugumą ir komfortą, jaukią aplinką. Klinika įsikūrė 1995 m., nuo 2000 m. yra lygiavertė Tarptautinio Implantacijos Instituto „Pro-implant“ (Vokietija) partnerė. Nuo 2013 m. klinika yra Lietuvos medicinos turizmo klasterio „LitCare“ narė.

Atsižvelgiant į rinkoje susiklosčiusią situaciją, UAB ,,Pro-implant“ planuoja savo veikloje stiprinti e-komercijos aspektus ir tokiu būdu sėkmingai prisitaikyti prie pasikeitusių verslo sąlygų, taip pat geriau atliepti pasikeitusius klientų poreikius ir lūkesčius.

Siekiant efektyviai konkuruoti, pritraukiant daugiau klientų įmonė planuoja sukurti – klientų savitarnos sistemą su e. parduotuve, kurioje klientai savitarnos būdu galės užsisakyti paslaugas, bei odontologines prekes, bei šios sistemos dėka įmonė galės, vykdyti paslaugų pardavimus nuotoliniu būdu.

Projekto tikslas – įdiegti e-komercijos modelį UAB ,,Pro-implant“, sudarant sąlygas įmonės konkurencingumui ir pajamoms augti.

Teikiamu projektu planuojama investuoti į e-komercijos sprendimą. Įgyvendinus projektą UAB “Pro-implant” bus skaitmenizuota įmonės veikla internete bei įdiegta klientų savitarnos sistemą su e. parduotuve.

Projekto biudžetas (41.140,00  Eur); skirtas finansavimas (30.855,00  Eur).

Projekto trukmė: 2022-03 – 2023-03.