Pacientų atsiliepimai

Aistė (Lietuva)
Noriu nuoširdžiai padėkoti visam klinikos kolektyvui, ypač Mantui Kėvelaičiui, už idealiai atliktą darbą. Jaučiausi saugi jūsų kėdėje, todėl galėjau atsipalaiduoti. Didžiulis ačiū Rūtai ir Agatai kantriai dirbusiom kartu su daktaru iki vėlaus vakaro. Mano svajonė tavo realybe dėka jūsų!

Nomeda (Lietuva)
Nuostabus bendravimas - šiltas, betarpiškas, tai ramina. Labai patenkinta gydymu. Ačiū.

Aldona Lietuva)
Apie „Pro-implant“ teikiamas paslaugas sužinojau paskaičiusi žurnale. Atėjusi truputį nustebau – iš lauko atrodanti neerdvi patalpa, viduje sutiko dideliu priimamuoju, šviesia, malonia ir patogia įranga.
Kolektyvas jaunas ir labai malonus. Vos įžengi pro duris, visas dėmesys tau – maloni šypsena, pasiteiravimas, kaip sekasi, kokios problemos. Kiekvienas, praeidamas pro šalį tave pastebi, pasisveikina, šypsosi. Atrodo, problemos sumažėja, baimės nelieka, o pasitikėjimas padidėja. Gydytojai rūpestingi, paaiškina, kokia procedūra laukia, kas bus daroma po to.
Man buvo į apatinę protezo plokštelę įdėti du implantai. Po metų buvau paraginta pasirodyti, kaip dėvisi implantai. Kadangi jaučiausi gerai, neskubėjau eiti, o kai atėjau, rezultatais buvome patenkinti – ir gydytojas, ir aš.
Esu dėkinga už gerą darbą, malonią aplinką visiems – gydytojui Dariui Počebutui, jo personalui ir pirmiausiai sutinkančioms administratorėms.

Rita (Vokietija)
Esu nuoširdžiai dėkinga visam Pro-implant kolektyvui už profesionalų ir greitai atliktą darbą. Kadangi turėjau daug problemų, tai mano vizitai truko kone metus. Man traukė dantį, šalino nervus iš kanalų, dėjo karūnėles ir t.t. Todėl turėdama tokią patirtį galiu teigti, kad klinikoje dirba tik profesionalūs specialistai, puikiai išmanantys savo darbą ir visuomet malonūs su klientais. Rezultatu esu labai patenkinta.

Šiuo metu gyvenu Vokietijoje ir profilaktiškai apsilankius pas stomatologą sulaukiau klausimo kur tvarkiausi dantis, nes viskas labai gerai atlikta. Tai tik patvirtina, kad klinikoje dirbama vadovaujantis vokiškais standartais.

Ačiū ir sėkmės Jums!

Daina (Kaunas)
Noriu pedėkoti profesionaliam klinikos kolektyvui. Šiais metais aš nusprendžiau ne tik tvarkyti skyles dantyse, bet ir implantuoti 2 dantis. Esu labai patenkinta rezultatu, Dariaus , Sonatos darbu, bei jiems asistuojančiam personalui. Kruopštus 5 mėn. gydytojų darbas man, kaip pacientui atnešė didžiulį pasitenkinimą.

Ypatingai mane nustebino išsamus paaiškinimas, kas man bus atliekama, kaip tai bus daroma ir kokios galimos pasekmės. Ačiū už darbą.

Arnaud (Prancūzija)
Aš labai patenkintas gydymu. Jie dirba, kaip klinika, taigi po vyriausiojo gydytojo apžiūros, tu esi nedelsiant nukreipiamas pas atitinkamą specialistą. Jie nesistengia tau įsiūlyti brangiausio sprendimo. Mano atveju jie atrado, kad man pirmiausia reikalinga atlikti danų kanalų gydymą, taigi jie atidėjo dantų implantaciją vėlesniam atvykimui į Kauną, kas man pasirodė labai profesionalu. Jie skiria pakankamai laiko, kad viską išaiškintų ir sulauktų tavo supratimo. Aukščiausio lygio vaizdo aparatūra jiems pagelbėja. Naudojamos technologijos ir medžiagos yra geriausios kokybės, kurias galima rasti Vakarų Europoje (implantai, plombos, kaulo rekonstruksijos technologijos yra tiesiogai importuotojamos iš Vokietijos). Pagal tai, kaip jie rūpinasi gydymu ir galutiniu rezultatu, manau, kad jie pranašesni už tai, ką galėčiau rasti Prancūzijoje. Kolektyvas yra draugiškas ir pasiruošęs suteikti turizmo informaciją. Vos tik atvykus, jie pavaišina tave puodeliu kavos, jei tu išvyksti gruodį – palinki linkmų Kalėdų, ir daugybė kitų mielų smulkmenų, kurios suteikia tau jaukumą. Klinika yra labai arti miesto centro, kabinetai dideli ir modernūs, su nuostabiu vaizdu į katedrą iš vienos pusės. Atvirai kalbant, aš žinojau prieš atvykdamas, kad Baltijos šalių odontologai yra geri, bet aš nesitikėjau, kad jie bus tokie geri.

Vertimas iš anglų kalbos (šaltinis: www.whatclinic.com).

Silvestras P. (Kaunas)
Šioje odontologijos klinikoje lankiausi dažnai, nes turėjau daug problemų del ištrauktų dantų, labai sunku būdavo sukramtyti maistą. Todėl pasiryžau implantacijai. Darbą atliko gyd. D.Počebutas. Operacija priauginant kaulą ir implantavimas pavyko puikiai, o aptarnavimas ir priežiūra labai aukšto lygio.

Monika (Kaunas)
Šioje klinikoje lankausi du metus. Nusivilti tikrai neteko, rekomenduoju ir draugams. Esu labai patenkinta klinikoje dirbančių specialistų darbu ir dėkinga už suteiktą skubią pagalbą bei išspręstas problemas.

Tomas
Esu labai patenkintas gydymu.

Monika (Klaipėda)
Esu labai patenkinta gydymu. Pirmiausia – klinika labai moderni ir gerai įrengta, todėl jie gali pasiūlyti geriausią diagnostiką ir gydymą. Per vyr. gyd. Dariaus Počebuto apžiūrą supratau, kokias galimybes gydytojams suteikia šiuolaikinė medicinos technika. Antra – specialistų komanda. Prieš tai turėjau gerą odontologą ir jo darbu buvau patenkinta. Tačiau po pirmojo vizito į odontologijos kliniką Pro-implant, pajutau skirtumą. Mano patirtis Pro-implant visiškai kitokia – dantų plombavimo metu jaučiausi taip patogiai, kad vos neužmigau. Niekada nemaniau, kad man tai gali nutikti. Dėkoju klinikos gydytojai Sonatai Skirbutienei. Ji dirba taip švelniai, kad tu gali jaustis ramiai ir komfortiškai. Ir visa klinikos atmosfera yra labai jauki. Kiekviename žingsnyje jauti, kad kolektyvas nuoširdus ir draugiškas. Mano dantų gydymo patirtis odontologijos klinikoje Pro-implant yra geriausia, kokią tik esu turėjusi.

 

Norite palikti savo atsiliepimą? Dėkojame, Jūsų nuomonė mums labai svarbi.