1995

Atidaryta Galinos ir Dariaus Počebutų odontologijos klinika

Tuomet, kai privati odontologija atsiskyrė nuo valstybinės, Darius Počebutas su mama Galina išėjo iš darbo valstybinėse įstaigose ir atidarė vieną pirmųjų privačių klinikų Kaune.
Klinika iki šiol yra Počebutų šeimos rankose – Darius vadovauja ir yra vyriausias gydytojas, jo brolis Martynas – klinikos vadybininkas.

1995

2000

Tarptautinė partnerystė

Klinika pasirašo bendradarbiavimo sutartį su Tarptautiniu implantacijos institutu Pro-implant (Vokietija) ir tampa lygiaverčiu instituto partneriu. Instituto vadovas, medicinos mokslų daktaras Bernhard Giesenhagen tampa vizituojančiu burnos chirurgu, kuris reguliariai atvyskta į kliniką atlikti ypatingai sudėtingų operacijų.

2000

2005

Pradedama taikyti unikali metodika

Darius Počebutas pirmasis Lietuvoje pradeda taikyti inovatyvų kaulo priauginimo būdą Bone ring technique. Metodo autorius klinikos partneris dr. B. Giesenhagen. Tai vienintelis būdas, leidžiantis atlikti trūkstamo kaulo priauginimą ir dantų implantaciją vienu metu. Gydymo trukmė sutrumpėja 5-6 mėn.

 

2005

2009

Klinikai suteikiamas Pro-implant vardas

Klinika plečiasi ir persikelia į naujas, šiuolaikiškai įrengtas patalpas K. Donelaičio gatvėje. Pasirašoma jungtinės veiklos sutartis su Tarptautiniu implantacijos institutu Pro-implant, o klinikai suteikiamas Pro-implant pavadinimas.

2009

2011

Podiplominės studijos

Darius Počebutas yra vienas pirmųjų Lietuvos implantologų, sėkmingai baigusių J. W. Goethe‘s universiteto (Frankfurtas, Vokietija) podiplomines implantologijos studijas. 2011 m. jam įteiktas programos baigimo sertifikatas.

2011

2012

Pirmoji operacija, panaudojant donoro kaulą

Tarptautinė Lietuvos, Vokietijos, Danijos ir Serbijos odontologų komanda pirmąkart Lietuvoje atliko dantų implantacijas, panaudojant donoro kaulą. Vokietijos kompanijos Botiss gaminamus maxgraft® bonering  D. Počebutas sėkmingai naudoja kasdienėje praktikoje.

2012

2013

Medicinos turizmo klasteris LitCare

Klinika tampa naujai susikūrusio Lietuvos medicinos turizmo klasterio „LitCare“ nare. Tai medicinos, odontologijos, reabilitacijos, SPA, poilsio, apgyvendinimo, kelionių organizavimo teikiančių įmonių asociacija, susibūrusi skatinti aukštos kokybės medicinos ir susijusių paslaugų eksportą.

2013

2016

Metų „Gazelė“

Odontologijos klinika „Pro-implant“ išrinkta 2015 metų „Gazele“. 2016 m. gegužės 25 d. Kauno meras Visvaldas Matijošaitis įteikė tai patvirtinantį sertifikatą klinikos vadybininkui Martynui Počebutui.

2016