Dantų implantacija pas dr. B. Giesenhageną

implantacija kauneJūs susiduriate su rimtomis burnos sveikatos problemomis ir ieškote aukščiausios kokybės gydymo? Mes siūlome Jums dantų implantacijos paslaugą pas pasaulinio lygio burnos chirurgą. 
2019 m. lapkričio 30 d. Kaune lankysis dr. Bernhardas Giesenhagenas (Vokietija). Vizito metu jis drauge su gyd. Dariumi Počebutu atliks sudėtingas dantų implantacijos operacijas. Taip pat kolegos konsultuos pacientus apie galimybes atkurti prarastus dantis, esant įvairiems žandikaulio kaulo defektams ir kitoms burnos sveikatos problemoms. Gydytojų konsultacijos nemokamos.
Dr. B. Giesenhagenas yra unikalaus Kaulo žiedo metodo autorius. Jis jau yra atlikęs per 1000 Kaulinio žiedo augmentacijų su ANKYLOS® . Ilgalaikis pacientų stebėjimas liudija, kad operacijų sėkmės rodiklis yra daugiau kaip 98%. Metodas sutrumpina gydymo trukmę, bei sumažina stresą pacientui, nes vietoje įprastų dviejų operacijų, atliekama viena.

Sužinokite daugiau apie kaulo žiedo metodą.

Tarptautinio implantacijos instituto Pro-implant (Vokietija) vadovas, medicinos mokslų daktaras B. Giesenhagenas jau 16 metų bendradarbiauja su Kauno odontologijos klinika Pro-implant: drauge su klinikos vadovu D. Počebutu vykdo gerosios praktikos programą – dukart metuose operuoja ir konsultuoja pacientus ypatingai sudėtingais klinikiniais atvejais. Sėkmingo gydymo Kaune rezultatais džiaugiasi pacientai iš Prancūzijos, Norvegijos, Vokietijos, Latvijos, Estijos, Rusijos.

Registracija konsultacijai ir gydymui

Mieli pacientai, norėdami registruotis gydymui arba susitikti ir aptarti savo klinikinę situaciją su dr. B. Giesenhagenu ir
gyd. D. Počebutu, susisiekite su mumis el. paštu: monika@odontologas.lt.