ikona implantacija

Dantų implantai STRAUMANN®

Straumann Roxolid® dantų implantų sistemos

Roxolid® – tai patentuotas titano ir cirkonio lydinys, kuris yra beveik 30% tvirtesnis už įprastą medicininį titaną. Jį nuo 2009 m. implantų gamybai naudoja išimtinai Straumann kompanija.
Roxolid® lydinys suteikia galimybę pagaminti mažesnio diametro ir tvirtesnius dantų implantus. Mažesni implantai lemia mažesnę intervenciją į paciento organizmą implantacijos metu, taip pat trumpesnį gijimo laiką. Moksliškai įrodyta ir tai, kad iš Roxolid® lydinio pagaminti implantai prigyja geriau nei titaniniai.
Kompanija Straumann suteikia Roxolid® dantų implantams viso gyvenimo garantiją.

Roxolid® SLA®

Implantų Roxolid® SLA® paviršius dengiamas naudojant specialią technologiją SLA®. Technologija pagerina medicinines titano savybes ir pagreitina implanto suaugimą su kaulu net iki 25%, lyginant su įprastais titaniniais dantų implantais.
Implantų Roxolid® SLA® formų įvairovė leidžia parinkti tinkamiausią implantą, atsižvelgiant į paciento kaulo bei minkštųjų audinių kiekį ir kokybę.
Dėl specialios implanto ir implanto atramos (abatmento) konstrukcijos, sukuriama labai standi jungtis tarp implanto ir danties vainikėlio. Taip ne tik užtikrinamas atkurto danties ilgaamžiškumas, bet ir užkertamas kelias bakterijoms patekti į implantą ir sukelti aplinkinių audinių uždegimą.

Roxolid® SLActive®

Roxolid® SLActive® – tai unikalūs dantų implantai, kuriems analogų pasaulyje šiandien nėra. Implantų paviršius pasižymi ypatingomis savybėmis, kurios išgaunamos naudojant specialią technologiją SLActive®. Šie implantai gaminami visiškame vakuume ir laikomi pakuotėse, pripildytose specialaus skysčio. Taip užtikrinama, kad implantas neturės sąlyčio su deguonimi ir ypatingosios jo paviršiaus savybės išliks iki pat implantacijos.
Chemiškai aktyvus Roxolid® SLActive® implantų paviršius „pritraukia” kraują ir intensyviai stimuliuoja jame esančias daleles, atsakingas už gijimo procesus. Taip implanto neprigijimo rizika sumažinama iki minimumo, o prigijimo trukmė sutrumpėja perpus. Todėl, jei įprasto implanto atveju saugias protezavimo procedūras galima pradėti praėjus 6–8 savaitėms po implantacijos, naudojant Roxolid® SLActive® implantus, užteks palaukti vos 3–4 savaites.

Protezavimas ant Roxolid® SLA® ir Roxolid® SLActive® dantų implantų

Protezavimas ant implantų gali būti vykdomas dviem būdais:
• Naudojant CEREC CAD/CAM technologiją, kuomet dantų protezai (vainikėliai, tiltai ir kt.) yra gaminami tiesiogiai klinikoje. CEREC CAD/CAM technologijos privalumai: nebereikia atspaudų, taupomas paciento laikas.
• Protezai gaminami dantų technikų laboratorijoje. Tai leidžia užtikrinti protezavimo ant implantų estetiką ir funkciją, tačiau neleidžia atlikti protezavimo darbų per santykinai trumpą laiką.