ikona implantacija

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaulo augimas turi būti pasibaigęs tuo metu, kai į žandikaulį įsodinamas implantas. Suėjus 18 metų, šis procesas turėtų būti pasibaigęs. Dantų implantai tinkami 18 metų ir vyresniems pacientams.

Niekuomet ne per vėlu dantų implantų pagalba pagerinti savo gyvenimo kokybę. Gydymas implantais yra tokios mažos rizikos, kad gali būti taikomas 70-mečiams, 80-mečiams ir net 90-mečiams. Nėra viršutinės amžiaus ribos. Implantuojama, jei leidžia bendra paciento sveikatos būklė.

Implantacijos kaina priklauso nuo gydymo apimties, dantų implantų skaičiaus, nuo to ar bus reikalingas paruošiamasis gydymas: kaulo priauginimo procedūra, ortodontinis gydymas ir pan. Kadangi dantų implantacija dažnai yra kompleksinio gydymo dalis, kaina kiekvienu atveju yra labai individuali. Tikslią kainą sužinosite, kai gydytojas sudarys Jūsų gydymo planą bei gydymo išlaidų sąmatą.
Sužinokite daugiau apie atsiskaitymo už paslaugas galimybes.

Ar gali žmogus būti alergiškas dantų implantams?
Dantų implantacija atliekama jau 40 metų. Per šį laikotarpį nenustatyta jokių alergijų implantams atvejų. Titanas, iš kurio pagamintas implantas, neturi alergeno komponentų ir yra neutralus žmogaus organizmui.

Ar dantų implantai ilgaamžiai?
Kokybiškai įsodintas implantas, pasibaigus gijimo procesui, daugeliu atvejų gali būti atsparesnis už natūralaus danties šaknį. Titano implantas su optimalia protezo apkrova nelūžta, jis atsparus dantų ėduoniui. Teisingai prižiūrimi dantų implantai tarnauja visą likusį gyvenimą.

Ar jausiu svetimkūnio pojūtį burnoje?
Dantų implantų pojūtis bus gana natūralus. Galėsite kalbėti, valgyti, juoktis, nejausdami jokio skirtumo.

Nepriklausomai nuo to, ar Jūs turite ant implanto fiksuojamą vainikėlį, tiltelį ar išimamaus dantų protezus, Jūs galėsite valgyti, kramtyti, kalbėtis ir juoktis. Protezai tvirtinami prie implantų yra stabilūs. Jūs jausitės saugiai, lyg tai būtų natūralūs Jūsų dantys.
Sužinokite daugiau apie dantų implantų privalumus, lyginant su kitais dantų atstaymo būdais.

iš karto po danties pašalinimo?
Taip. Implantas gali būti įsodinamas į šviežią žaizdą po danties pašalinimo. Tai vadinama betarpišku implanto įsodinimu (kitaip – vienmomentinė implantacija).

Ar man skaudės po implantacijos?
Dantenos gali būti jautrios keletą dienų po implantacijos procedūros, tačiau jos nekraujuos. Trumpam gali patinti skruostai. Daugeliui pacientų net neprirekia skausmą malšinančių vaistų. Sekančią dieną jie grįžta į įprastą gyvenimą.

Ne, nebūtina. Vietinė nejautra gali visiškai apsaugoti nuo skausmo. Kai odontologas ruoš vietą danties implantui, jausite vibraciją ir silpną spaudimą, bet nejausite skausmo. Tačiau jeigu norite „miegoti“ procedūros metu – odontologijos klinika Pro-implant siūlo gilią sedaciją.

Kaulo priauginimo procedūra (augmentacija) reikalinga tuomet, kai norint įsodinti implantą esamo kaulo nepakanka. Jeigu trūkstamų dantų vietoje kaulas ilgą laiką nebuvo apkrautas natūraliu kramtymo krūviu, jis pamažu atrofuojasi. Parasideda kaulo rezorbcija – kaulo nykimas. Yra keletas skirtingų kaulo atstatymo procedūrų.
Sužinokite daugiau apie kaulo priauginimą.

Ne, negali. Implantai neturi elektromagnetinio poveikio ir niekaip nepaveiks Jūsų širdies stimuliatoriaus.

Ar implantų įsodinimas gali būti atliktas vieno apsilankymo metu?
Taip. Implantuojantis gydytojas dirba netraumuojančiai ir saugiai. Vieno apsilankymo metu gali būti įsodinamas ne vienas implantas.

Taip. Tačiau ligos eiga turi būti kruopščiai kontroliuojama. Negydomas diabetas gali neigiamai atsiliepti gijimo procesui. Jeigu kils abejonių, implantologas pasikonsultuos su Jus gydančiu gydytoju.

Ar yra kokių nors ligų, dėl kurių negalima implantuoti dantų?
Galima sakyti, kad ne. Jeigu Jūs sergate rimta liga, tokia kaip širdies ar kraujagyslių nepakankamumas, inkstų ligos, Jūsų imuninė sistema pažeista, visuomet informuokite dantų gydytoją. Kartais šalutiniai vaistų poveikiai gali įtakoti gijimo procesą, todėl Jūsų gydytojas turi būti informuotas apie visus reguliariai vartojamus vaistus. Remdamasis Jūsų ligos istorija, Jūsų gydytojas apsispręs dėl dantų implantacijos.

Užsiregistruokite konsultacijai. Jos metu gydytojas implantologas atsakys į visus Jūsų klausimus.