Profilaktika title

Profesionali burnos higiena NO PAIN

Reguliariai atliekama profesionali burnos higiena padeda išvengti daugybės odontologinių problemų, taupo laiką ir pinigus. Po procedūros dantys tampa vienu ar net keliais tonais baltesni. Atsiranda švaros pojūtis burnoje. Blogas burnos kvapas išnyksta, grįžta pasitikėjimas gaiviu kvėpavimu. Sumažėja dantų jautrumas. 

Odontologijos klinikoje „Pro-implant“ įdiegta patentuota Šveicarų kompanijos „EMS“ technologija Original Piezon®. Tai naujos kartos burnos higienos priemonių visuma, kuri ne tik veiksmingai šalina dantų apnašas, bet ir maksimaliai apsaugo dantis ir dantenas procedūros metu.

Ultragarsinis skaleris Piezon® NO PAIN suskaldo ir pašalina dantų apnašas. Unikali NO PAIN technologija remiasi preciziškai tiksliais antgalio judesiais, kurie idealiai sutampa su danties paviršiumi. Taip pasiekiams maksimalus valymo efektyvumas. Ši formulė nesukelia diskomforto liečiant danties paviršių, saugo dantenas, o pacientas nejaučia skausmo.

Naujos kartos sodasrovė AIR-FLOW® MASTER PIEZON® leidžia atlikti higieninį valymą tiek virš dantenų, tiek po giliai po dantenomis. Specialių antgalių dėka, srovė pasiekia tas vietas, kurios iki šiol buvo nepasiekiamos. Efektyviai išvalius periodonto kišenėse esančias apnašas, sumažėja jų gylis, užkertamas kelias periodonto ligų progresui.

Piezon® NO PAIN ir AIR-FLOW® metodai papildo vienas kitą, suteikdami veiksmingą profilaktinį gydymą ir didžiausią įmanomą komfortą pacientui.

Karti tiesa apie dantų apnašas

APNAŠOS + CUKRUS = RŪGŠTYS 
RŪGŠTYS + LAIKAS = KARIESAS 
APNAŠOS + RŪGŠTYS = GINGIVITAS 
GINGIVITAS + APNAŠOS + LAIKAS = PERIODONTITAS 
PERIODONTITAS + APNAŠOS + LAIKAS = DANTŲ PRARADIMAS

Registruokitės Original Piezon® burnos higienos procedūrai ir pajuskite skirtumą!