Profesionali burnos higiena NO PAIN

Profesionali burnos higiena NO PAINReguliariai atliekama profesionali burnos higiena padeda išvengti daugybės odontologinių problemų, taupo laiką ir pinigus. Po procedūros dantys tampa vienu ar net keliais tonais baltesni. Atsiranda švaros pojūtis burnoje. Blogas burnos kvapas išnyksta, grįžta pasitikėjimas gaiviu kvėpavimu. Sumažėja dantų jautrumas. Deja, daugelį nuo šios procedūros atbaido ankstesnė nemaloni patirtis ir skausmo baimė.
Naudojant Piezon® NO PAIN technologiją, burnos higienos procedūra nesukelia pacientui skausmo ir diskomforto.

Odontologijos klinikoje „Pro-implant“ įdiegta patentuota Šveicarų kompanijos „EMS“ technologija Original Piezon®. Tai naujos kartos burnos higienos priemonių visuma, kuri ne tik veiksmingai šalina dantų apnašas, bet ir maksimaliai apsaugo dantis ir dantenas procedūros metu.

Ultragarsinis skaleris Piezon® NO PAIN suskaldo ir pašalina dantų apnašas. Unikali NO PAIN technologija remiasi preciziškai tiksliais antgalio judesiais, kurie idealiai sutampa su danties paviršiumi. Taip pasiekiams maksimalus valymo efektyvumas. Ši formulė nesukelia diskomforto liečiant danties paviršių, saugo dantenas, o pacientas nejaučia nei menkiausio skausmo. 
Naujos kartos sodasrovė AIR-FLOW® MASTER PIEZON® leidžia atlikti higieninį valymą tiek virš dantenų, tiek po giliai po dantenomis. Specialių antgalių dėka, srovė pasiekia tas vietas, kurios iki šiol buvo nepasiekiamos. Efektyviai išvalius periodonto kišenėse esančias apnašas, sumažėja jų gylis, užkertamas kelias periodonto ligų progresui.

Piezon® NO PAIN ir AIR-FLOW® metodai papildo vienas kitą, suteikdami veiksmingą profilaktinį gydymą ir didžiausią įmanomą komfortą pacientui.

Karti tiesa apie dantų apnašas

APNAŠOS + CUKRUS = RŪGŠTYS ..................
RŪGŠTYS + LAIKAS = KARIESAS
APNAŠOS + RŪGŠTYS = GINGIVITAS
GINGIVITAS + APNAŠOS + LAIKAS = PERIODONTITAS
PERIODONTITAS + APNAŠOS + LAIKAS = DANTŲ PRARADIMAS

Registruokitės Original Piezon® burnos higienos procedūrai ir pajuskite skirtumą!

 

Burnos higiena namuose

Moksliniai tyrimai rodo, kad dantų pastos ir šepetėlio gerai burnos higienai negana. Paprastas dantų šepetėlis valo nepakankamai, kad dantys ir dantenos liktų sveiki. Valant dantis įprastai, dalis apnašų iš sunkiai prieinamų vietų nepašalinamos.

 

Dantų siūlas ar juostelė gerai valo išgaubtus dantų paviršius, bet nepasiekia apnašų, esančių giliau po dantenomis. Paspaudus siūlą, dantenos dažnai yra pažeidžiamos ir pradeda kraujuoti.

 

Optimaliai burnos higienai rekomenduojame naudoti burnos irigatorių. WaterPik® burnos irigatorius padeda atlikti kasdienį dantų valymą. Vandens srovė išplauna maisto likučius ir dantų apnašą iš tolimiausių burnos vietų, kurių nepasiekia dantų šepetėlis: iš tarpdančių, iš po dantų tiltų ir protezų.

 

Pulsuojanti vandens čiurkšlė ne tik nuplauna apnašas, bet ir masažuoja dantenas. Kai apnašos gerai pašalintos, išnyksta kvapas iš burnos, nebevargina kraujuojančios dantenos ir kitos problemos.