Gydymas išsimokėtinai

Odontologijos klinikoje Pro-implant galite gauti medicinines paslaugas išsimokėtinai pasinaudoję „General Financing“ MEDlizingu arba Inbank I Mokilizingas Medlizingu. Tai paslauga, leidžianti gauti mokamas medicinines paslaugas greičiau, apmokant už jas dalimis. 
Mokėjimas dalimis sumažina finansinę naštą. Tai ypatingai svarbu pacientams, kuriems reikalingas sudėtingas kompleksinis gydymas.

Klinikos  pacientams suteikiama išskirtinė galimybė paslaugas įsigyti ypač geromis sąlygomis – lizingas iki 12 mėn. laikotarpiui be jokio pabrangimo.

Tai reiškia, kad pasirašius sutartį 12 mėn. laikotarpiui, už gydymą sumokėsite tiek, kiek jis realiai kainuoja (be jokių palūkanų). Mokėdami dalimis, Jūs galėsite laisviau planuoti savo biudžetą.

Tai patogu, nes Jums niekur nereikia kreiptis papildomai:

  • Pacientų mokumą patikriname klinikoje iš karto po konsultacijos su gydytoju. Tam reikalingas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas.
  • Medlizingo sutartis pasirašome klinikoje, todėl jau kitą dieną gali būti pradėtas gydymas.
 

Nuo ko pradėti?

Registruokitės konsultacijai su gydymo plano sudarymu. Pagal gydymo planą bus sudaryta gydymo sąmata. Žinant gydymo apimtis ir numatomą kainą, to pačio vizito klinikoje metu galima kreiptis dėl individualių išsimokėjimo sąlygų į pasirinktą bendrovę. 

Pastaba: paslauga suteikiama Lietuvoje gyvenantiems LR piliečiams.

Sužinokite daugiau apie gydymą išsimokėtinai.