ikona Diagnostika ir tyrimai

Konsultacija

Odontologinis gydymas pradedamas nuo išsamios gydytojo konsultacijos, kurios metu sudaromas gydymo planas ir paskaičiuojama sąmata.
Siekiant įvertinti burnos ertmės sveikatos būklę yra atliekama panoraminio rentgeno nuotrauka.
Diagnostikai naudojama skaitmeninė intraoralinė kamera. Iki 100 kartų padidintas paciento dantų vaizdas kokybiškai atkuriamas kompiuterio ekrane. Gydytojas gali įvertinti vizualiai nematomus danties pažeidimus, nustatyti tikslią danties pažeidimų vietą ir dydį. Intraoralinė kamera parodo pacientui jo burnos ertmės ir dantų būklę, padeda geriau suprasti planuojamą gydymą.

Kodėl reikalingas gydytojo susitikimas su pacientu?
 
  • Kiekvieno paciento burnos sveikatos būklė yra unikali. Odontologinis gydymas skiriamas individualiai, priklausomai nuo paciento amžiaus, bendros sveikatos būklės ir daugelio kitų svarbių faktorių. Todėl tam, kad būtų parinktas geriausias sprendimas kiekvienu konkrečiu atveju, gydytojui būtina apžiūrėti pacientą gyvai.  
 
  • Abipusis pasitikėjimas tarp gydytojo ir paciento yra sėkmingo gydymo pagrindas. Konsultacijos metu pacientas turi galimybę suprasti, ar gydytojas atitinka jo lūkesčius, ar yra atidus, ar atsako į iškilusius klausimus. Gydytojas išsiaiškina paciento požiūrį į savo burnos sveikatą bei matyvaciją gydytis.