Bendradarbiavimas su pacientu

Paciento saugumas

Jūsų saugumas odontologinio gydymo metu didele dalimi priklauso nuo bendradarbiavimo su gydytoju. Odontologas išsamiai supažindins Jus su sveikatos būkle, galimais problemos sprendimo būdais, gydymo eiga, privalumais ir rizika. Užduokite klausimus  – nepalikite vietos savo abejonėms. Vykdydami gydytojo rekomendacijas, Jūs prisidedate prie gydymo. 
Nors klaidų tikimybė maža, Jūsų odontologas sąžiningai prisiims atsakomybę joms įvykus.

Abipusis pasitikėjimas tarp gydytojo ir paciento yra sėkmingo gydymo pagrindas.

Patikimi gydymo metodai

  • odontologijos klinikos gydytojų patirtimi paremti gydymo metodai
    Ilgametės gydytojų patirties dėka, galime Jums pasiūlti efektyviausią Jūsų problemos sprendimą.
  • įrodymais pagrįsti, pasaulinėje praktikoje pasiteisinę gydymo metodai
    Informacinės technologijos suteikia galimybę išstudijuoti gausybę publikacijų su išsamiai dokumentuotais gydymo atvejais. Užsienio kolegų patirtis padeda išvengti gydymo klaidų ir šalutinių poveikių.

Komandinis darbas

komandinis darbas

Efektyvus komandinis darbas užtikrina Jūsų saugumą odontologinių procedūrų metu. Bendradarbiaudami tarpusavyje, įvairių sričių specialistai stengiasi saugiai ir kokybiškai įgyvendinti individualų Jūsų gydymo planą.
Mūsų klinikos asistentės yra daug daugiau nei padėjėjos. Jų sugebėjimas bendrauti su gydytoju be žodžių procedūros metu, rodo didžiulį pasitikėjimą tarp kolegų.
Sužinokite daugiau apie specialistų komandą.

Gydymo klaidų prevencija ir valdymas

Odontologijos klinikoje Pro-implant protokoluojami visi sudėtingesni gydymo atvejai. Klinikinių atvejų duomenų bazė padeda atpažinti galimą gydymo riziką ir jos išvengti. Žinių, kaip valdyti riziką gydytojai semiasi tiek iš asmeninės, tiek ir iš kolegų patirties: klinikinių tyrimų publikacijos, kvalifikacijos kėlimo kursai suteikia papildomos informacijos. Klaidų pripažinimas, jų protokolavimas ir mokymasis iš jų – svarbūs veiksniai, užtikrinantys Jūsų saugumą gydymo metu.

Infekcijų kontrolė

Norint išvengti rizikos tiek pacientams, tiek personalui būtina užtiktinti sterilumą, tinkamai dezinfekuojant ir sterilizuojant gydymo įrankius bei įrangą. Odontologijos klinikoje Pro-implant medicininių instrumentų valymas ir dezinfekavimas atliekamas vadovaujantis Medicinos prietaisų direktyva, taikant patvirtintas procedūras. Įrankių sterilumą garantuoja pažangiausių Vokietijos gamintojų įranga – Miele terminis dezinfektorius ir Melag autoklavas Melatronic.