Dantų implantacijos panaudojant alogeninio (donoro) kaulo žiedus

dantų implantacijos panaudojant alogeninio (donoro) kaulo žiedusRugsėjo 29-30 dienomis odontologijos klinikoje Pro-implant antrąkart šalyje buvo atliktos dantų implantacijos panaudojant alogeninio (donoro) kaulo žiedus. Šios operacijos – tai odontologo Dariaus Počebuto ir vokiečio burnos chirurgo dr. Bernhardo Giesenhageno ilgametės partnerystės dalis. 
Žymus chirurgas iš Vokietijos džiaugiasi, kad jo sukurtą kaulinio žiedo metodą D. Počebutas ne tik sėkmingai taiko kasdienėje praktikoje, bet ir dalinasi savo patirtimi su jaunaisiais kolegomis – operacijas stebėjo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto odontologijos fakulteto rezidentai.
Didesnės apimties operacijų metu pacientų komfortui buvo taikoma gili sedacija. Visiems pacientams iš karto po operacijos buvo taikoma gydytos srities biostimuliacija (biomoduliacija) lazeriu.
Stebėti Kaune vykusių operacijų buvo atvykę kompanijos „Botiss“ (Vokietija) atstovai. Ši kompanija, kurios specializacija – biologinės kilmės kaulo pakaitalų gamyba, pagal sutartį su dr. B. Giesenhagenu vienintelė pasaulyje gamina jo atliekamoms operacijoms reikalingus alogeninius kaulo žiedus.